Kubilay Aka, Miray Daner’i aldattı mı?

Kubilay Aka'nın Miray Daner ile birlikte olduğu dönemde başka bir kadına mesaj attığı ortaya çıktı. Aka, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak kendisini savundu...

Takip Et:

Ağustos ayında kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Miray Daner ile 2.5 yıllık ilişkisini noktalayan Kubilay Aka, çapkınlık haberleri ile magazin gündeminden düşmüyor. Daner ile ayrılığını sosyal medyada açıklar açıklamaz Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncusu Hilal Altıbilek ile görüntülenmişti. İkilinin samimi görüntüleri sonrası Kubilay ile Miray’ın arasına Hilal girdi yorumları yapılmış ve ihanet iddiası ortaya atılmıştı. Uzun süre Miray Daner ve Hilal Altınbilek haberleriyle gündemde kalan Kubilay Aka’nın bir dönem adı Bade İşçil ile de anılmış ve taraflar aşk haberlerini yalanlamıştı.

Birkaç hafta önce barıştıkları ve Zekeriyaköy’de aylık kirası 11 bin lira olan bir ev tutarak burada buluştukları konuşulan Kubilay Aka ve Miray Daner çifti yeni haberlerle bir kez daha gündemde… Kubilay Aka’nın Miray Daner ile sevgilisi olduğu dönemde başka bir kadına mesaj attığı ortaya çıktı. Mesajlarda Miray Daner ile ilişkisinin kötü gittiğinden ve evlilik için çok genç olduğundan bahseden ünlü oyuncu, aynı zamanda genç kadına “Bana Miray yanımdayken de mesaj atabilirsin” dedi.

“BEN SAPIK DEĞİLİM!” 

Bir kez daha ihanet iddiasına konu olan Kubilay Aka, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına katılarak kendisini savundu. Genç kadının kendisini bir süredir mesajları yayınlamakla tehdit ettiğini söyleyen Kubilay Aka, savcılığa giderek mesajları yayınlayan kadından şikayetçi olacağını söyledi. “Ben sapık da değilim, çok düşkünlüğü olan biri de değilim.” diyen Aka, mesajların basına yansımasından dolayı üzgün olduğunu sözlerine ekledi.