Kubilay Aka hakkında yakalama kararı! Beyza Güneş mesajları ifşa etmişti!

İhanet iddialarının ardından, Kubilay Aka'nın mesajları ifşa edilmişti. Dava sürecinde yeni bir gelişme yaşandı!

Takip Et:
Kubilay Aka ve Beyza Güneş Cephesinde Yeni Gelişme
Kubilay Aka ve Beyza Güneş Cephesinde Yeni Gelişme

Geçtiğimiz sene Miray Daner’i Hilal Altınbilek’le aldattığı öne sürğlen Kubilay Aka’nın Daner’i iki kez aldattığı iddia edilmişti. Bu senenin başında olay hakkında açıklama yapan Beyza Güneş, Aka’nın kendisine gönderdiği mesajları ifşa etmişti.

Beyza Güneş’i kişisel veri ihlalinden dava eden Kubilay Aka ve Beyza Güneş cephesinde yeni gelişme yaşandı.

Mesajlar İfşa Oldu!

Ocak ayında Kubilay Aka, Miray Daneri İzmir’de 25 yaşındaki bir üniversite öğrencisiyle aldattığı ortaya atılmıştı. Olayın büyümesinin ardından Güneş, “Birkaç gündür süren olaylarla ilgili şu an açıklama yapmıyorum. Konuda sabah canlı yayında adım geçtiği için ve olaylar canlı yayında ifşalandığı için bu yazıyı yazıyorum. Olayın kiminle olduğu apaçık ortada. Birçok sayfa bu konuyla ilgili haber yapıyor. Bir ise on söyleniyor orası ayrı konu. Kubilay Aka’nın dediğine göre ben onu tehdit ediyormuşum. Kimse kusura bakmasın ama ağızdan çıkan sözlerle benim elimdeki belgeler çakışıyor. Konuyla ilgili şu an sessizliğimi koruyorum.” açıklamasını yapmıştı.

Mesajların yayınlanmasının ardından Kubilay Aka, “Mesajları yayınlayacağını söylediğinde böyle bir şeye gerek yok. Setteyim, ben sana söz vermedim, kötü bir şey yapmadım. ‘Bunu yapma’ dedim dinlemedi. Bazen insanlara güvenirsiniz böyle olaylar başınıza gelir. Ben sapık da değilim, çok düşkünlüğü olan biri de değilim.” açıklamasını yapmış ve ünlü oyuncunun bu sözleri sosyal medyada hem eleştiri, hem alay konusu olmuştu.

Kubilay Aka hakkında yakalama kararı!

Beyza Güneş’i dava eden ve birkaç ay önce Miray Daner‘le yeniden bir araya gelen Kubilay Aka’nın tebligata rağmen ifade vermeye gitmemesi üzerine savcılık, ünlü oyuncu hakkında yakalama kararı çıkartılmasını talep etti. Ünlü oyuncu yakalandığı anda ifade vermeye götürülecek.