Magazin

Kubilay Aka: “Çıplak fotoğraflarımı yayınlamakla tehdit ediyor!”

Yaz aylarında 2.5 yıllık ilişkilerini noktalayan ve ihanet haberleri ile uzun süre magazin gündeminden düşmeyen Kubilay Aka ve Miray Daner‘in yeniden birlikte olmaya başladığı konuşuluyordu. Bu iddiaların ardından Aka‘nın Instagram’da tanıştığı Beyza Gümüş isimli genç kızla birlikte olması ve kıza attığı mesajların ifşa olması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Beyza Gümüş hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunan Aka, aralarındaki müstehcen mesajlaşmaları ifşa eden Güneş’in, şimdi de kendisini çıplak fotoğraflarını yayınlamakla tehdit ettiğini söyledi.

Mesajların sosyal medyada yayılmasının ardından Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan ünlü oyuncu, “Ben birkaç gündür tehdit ediliyorum zaten konuyla alakalı. Durum budur savcılığa da başvuracağım. Sonuçta bu suç, böyledir durum. Bazen insanlara güvenirsiniz böyle olaylar başınıza gelir Bu tarz olaylarla basına yansımaktan nefret ederim. Ben sapık da değilim, çok düşkünlüğü olan biri de değilim. Hayatımızı birileri giriyor çıkıyor sonuçta. Kötü bir tecrübe tabi ki, bunun da yanlış ve doğru tarafında kalmayı düşünüyorum. Artık hukuki bir süreç, çok da konuşmaya gerek yok.” ifadelerini kullanmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu