Kuaförüm Sensin izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor

Show TV ekranlarının merakla beklenen yeni yarışma programı Kuaförüm Sensin, yakında başlıyor...

Kuaförüm Sensin

Türk televizyonunun önde gelen kanallarından Show TV, yepyeni bir yarışmayı izleyicileri ile buluşturmaya hazırlanıyor. Show TV kendisine güvenen ve her yaştan kuaför ve makyözleri, Kuaförüm Sensin adlı yarışma programı altında topluyor. Ardı ardına yayınlanan fragmanları ile dikkatleri üzerine çeken yarışma programı, birbirinden yetenekli kuaför ve makyözleri bir araya getirerek, uzun soluklu bir yarışmaya dahil edecek.

Show TV ekranlarının merakla beklenen yeni yarışması Kuaförüm Sensin’in sunucusu ise merak ediliyordu. Yayınlanan tanıtımlarda yarışmanın sunucunun belli olmamasıyla, sunucunun kim olacağı bir hayli merak konusuydu. Kuaförüm Sensin yarışmasının sunuculuk koltuğunda yer alan isim “İstanbullu Gelin” dizisinde Begüm, “Dedemin Fişi” filminde Nurgül, “Benim Adım Feridun” filminde Ayla, BKM’nin sunduğu Güldür Güldür programında Nezaket ve “Eyvah Eyvah” filmlerinde Müjgan karakterini canlandıran Özge Borak olacak.

Uzun sürecek yarışma sonrasında büyük ödül ise henüz belli olmadı. Ben yaparım diyen, kendisine güvenen kuaför ve makyözler Kuaförüm Sensin programında yer alacak. Show TV’nin büyük yatırımlar yaptığı programın, ilk yayın tarihi ve hangi günler ekranlara geleceği hakkında ise net bir açıklama yapılmadı.

Kuaförüm Sensin yarışmasına kadın – erkek her kuaför ve makyöz başvurabilecek. Kendilerini kanıtlayabilmek için tüm hünerlerini yarışmada gösterecek olan yarışmacılar büyük ödüle kavuşmak için bir hayli zorlanacak.

Ekranların merakla beklenen yeni yarışması Kuaförüm Sensin çok yakında Show TV ekranlarında olacak.