Kral çıplak! Bay Yanlış için final kararının gerçek yüzünü Serkay Tütüncü açıkladı!

Takip Et:
Kral çıplak! Bay Yanlış için final kararının gerçek yüzünü Serkay Tütüncü açıkladı!
Kral çıplak! Bay Yanlış için final kararının gerçek yüzünü Serkay Tütüncü açıkladı!

Magazinn / Ayrıntı – Fox TV ekranlarında izleyicilerle Cuma akşamları buluşan Bay Yanlış dizisinin ekran ömrü 14. kısım ile beraber sona eriyor. Dizinin sosyal medyada büyük bir sponsor grubu olmasına karşın, ekranda istenilen neticeler alınamadı.

Bay Yanlış hayranları sosyal medyada dizinin neden final yaptığına yönelik sualler sorarken ve tenkitler yaparken, reelinde Serkay Tütüncü göz önünde duran o hakikati herkese bir kere daha hatırattı.

Cadde ortasında kameralar tarafından yakalanan oyuncu, Ozan Dinçer karakterine yaşam verdiği Bay Yanlış dizisinde rol aldığı için çok mutlu olduğunu dile getirdi.

“Sizce neden bitti?” biçimindeki sual üzerine Serkay Tütüncü’nün şu sözleri reeli de ortaya döktü: “Bizim için reelinde çok neşeli bir projeydi.
Ama bu işin tabiatında var neticede. Başka Bir Deyişle çok dominant olduğum mevzular değil, ben oyuncu kısmından bakıyorum mevzuya. Seyirci ile bütünleşmesi gereken bir mevzu var neticede. Aynı tepkini, istediğimiz tepkini almadığımız zaman neticede diziler bitebiliyor.”

Hakikatinde ne kadar sade ne kadar vaziyeti iyi özetleyen sözler. Bay Yanlış, seyirci ile bütünleşemediği için sona erdi. Bu da tüm kanallar ve yapımcılar için büyük bir dersi barındırıyor. Onca sosyal medya yardımına ve dünya çapında çoğu zaman Can Yaman ve Özge Gürel hayranının sosyal medyada büyük bir eko yaratmasına karşın, Bay Yanlış dizisine bu vaziyetin çok da büyük bir katkısının olmadığı ortada.

Dizide çok sevinçli bir ortamda çalıştıklarını da anlatan Serkay Tütüncü, “Elimizden geleni yaptık, çok da zevk aldım.
Ama bitti. Bizim için çok hoştu her şey. Hiç mesele yok, bizim sevincimiz yerinde” diye konuştu.

Müzakereyi videodan seyredebilirsiniz.

.