Medya

Kötü başladı, sonu iyi olacak mı? Şeref Sözü’nde telaşlı anlar!

Şeref Sözü dizisi Çarşamba akşamı ilk kısmı ile yayınlandı. Dizinin reyting neticeleri hiç iyi değil… Başka Bir Deyişle beklenmedik bir makûs başlangıç yaşayan dizinin yeni kısmını 21 Ekim Çarşamba günü izleyeceksiniz. Eğer reytingler yükseliş sergilemezse Show TV ismine çok külfetli bir vaziyet ortaya çıkacak. Ayrıca diziye yönelik izleyicilerin pedofili tenkidi de ilk kısımda bayağı can sıkıcı oldu. Minik bir çocuğa genç bir adam için “Gelişince onunla evleneceğim” dedirtmek hiç de usluca bir senaryo metni olmadı..

Show TV’de ekrana gelen, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın reelleştirdiği ‘Şeref Sözü’nün yeni kısım tanıtımı yayınlandı.
Olanlardan sonra İsra adadan gitmek isterken Cihan’ın verdiği karar başta Emsal olmak üzere tüm ailesiyle arasında gerilime neden oluyor. İsra’nın bir yerinizi incitilmesi herkesi şoke ederken uslara “İsra kurtulabilecek mi?” suali geliyor.

GURUR SÖZÜ’NÜN İLK KISMINDA NELER OLDU?

Cihan Adabeyli, Adabeyli Adası’nın ve ailesinin kaidelerini koyan, koca bir mirasın ve toprakların yegane sahibi, atadan kalma bir kumpasın temsilcisidir.
Ömer Nasir’in kızı İsra, daha önceki nişanlısı Faruk’tan kaçıyordu. Kucağında yeni doğmuş bebeği ve dadısı Mahbube ile Türk Elçiliği’ne sığınan İsra, babasının ona destek istemesi için verdiği numarayı aradı.

Yaşamak için son devası bu numaranın sahibi Cihan’dı! Öbür tarafta Adabeyli Adası’nda Cihan ve Yasemin’in büyük düğün hazırlığı vardı. Düğüne çok az bir zaman kalmasına karşın Cihan, hemen uçağa sıçrayıp Lübnan’a doğru yola çıktı.
İsra ve bebeğini oradan çıkarmanın tek bir yolu vardı; evlenmeleri!

Cihan, yaşamını değiştirecek o kararı alarak İsra ile evlendi ve bebeğin kimliğine de baba ismi olarak Cihan yazıldı. Bundan sonra tek yapmaları gereken şey elçilikten çıkarak Adabeyli Adası’na dönmekti ancak Faruk’tan kurtulmak o kadar basit olmadı. Faruk, Cihan’ı bir yere çarpıp elinden İsra’yı ve bebeği güçle aldı. İntikamını almak için İsra’yı öldürmek isteyen Faruk’u son anda durduran Cihan, Faruk’u bir yerinizi inciterek hem İsra’yı hem de bebeği kurtardı.

Beyrut’tan Adabeyli Adası’na uzanan yolculuğun finalinde coşku doruğa erişti.
İsra’nın, Cihan Adabeyli’nin karısı olarak gelişi tüm kumpası değiştirecek ve Adabeyli Adası’nda bir daha hiçbir şey daha öncekisi gibi olmayacaktı.

Şeref Sözü, Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni kısmıyla Show TV’de!

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu