Koronavirüs’e yakalanan ünlü oyuncu yaşadığı süreci anlattı!

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs'e yakalandığını duyuran ünlü oyuncu Olga Kurylenko, yaşadığı süreci sosyal medya hesabında anlattı...

Takip Et:

Rol aldığı 2008 yapımı James Bond filmi Quantum of Solace ile adını duyuran Kurylenko “Bana iyi dileklerini gönderen herkese teşekkür ederim, nezaketinizin altında ezildim. Koronavirüs ile ilgili olarak bana en çok yöneltilen soruları yanıtlamak istiyorum. Koron virüs testinin pozitif çıkmasından sonra kendimi eve kapattım. Aslında 1 haftadır hastaydım. Ana belirtilerim ateş ve yorgunluk. Ateşler içinde yanıyordum. Kendinize dikkat edin ve bunu ciddiye alın” dedi.

Evinde izolasyonda olduğunu belirten oyuncu, önce “Neden hastanede değilim?” diye başladı ve bu kısmı şöyle anlattı: “Çünkü hastaneler sadece yaşam mücadelesi veren hastaları kabul ediyor, eğer doğru anladıysam. Eğer daha da kötüleşirsem ambulans çağırmam söylendi bana” diye yazdı.

Kurylenko, ateşi 39 dereceye çıktıktan sonra çağırdığı ambulansla götürüldüğü hastanede test yapıldığını belirtti. Oyuncu, boğazından alınan sürüntü örneğiyle test yapıldığını anlattı. Kurylenko, koronavirüs’ü nereden kaptığına yönelik soruya da “Bilmek mümkün değil. Her yer olabilir. Taksinin kapı kolkunu tutmuş olabilirim, oradan kapmış olabilirim” diye yanıt verdi. Ünlü oyuncu, ateşinin bir hafta boyunca 38 derece olduğunu, zaman zaman 38.5’a çıktığını belirterek “Bugün düştü” diye yazdı.