Koronavirüse yakalanan Survivor Makbule’nin sağlık durumu nasıl?

Survivor’da Gönüllüler takımında yer alan ve ilk haftalarda elenen Makbule Karabudak'ın koronavirüs testi pozitif çıktı…

Takip Et:

Makbule Karabudak, Survivor’da bu sezon Gönüllüler takımında yer alıyordu. Yarışmanın ilk haftası elenen Karabudak, Şubat ayında Dominik‘ten Türkiye‘ye dönmüştü. Mesleği ebelik olan Karabudak, elendikten sonra sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı:

“Hem bir Survivor yarışmacısı hem de sahada aktif çalışan bir sağlıkçı olarak yaşadığımız süreci paylaştım, ‘her şeyde vardır bir hayır’ diye boşa dememişler. Evet, belki çok erken veda ettim Survivor’a ama burada beni bekleyen kutsal bir görev varmış. Ben bugün olduğu gibi yarın da sizler için sahada olacağım, sizler de bizim için ‘Evdekalın’ güzel günler yakın.”

KORONAVİRÜSE YAKALANDI!

Survivor’da kısa süre yarışan Karabudak, elendikten sonra mesleğine geri döndü. Hastaların yardımına koşan Makbule Karabudak, koronavirüse yakalandı. Sosyal medya hesabından “Geçmiş olsun” mesajlarına teşekkür eden Karabudak‘ın durumunun iyi olduğu öğrenildi. Survivor Makbule, hastalığını evinde karantinada geçiriyor.