Koronavirüse yakalanan Esra Balamir’den yeni açıklama!

Koronavirüs sebebiyle evinde tedavi gören sunucu Esra Balamir, Instagram hesabından bir video yayınlayarak sağlık durumunun iyiye gittiğini söyledi...

Takip Et:

Esra Balamir, aynı evde yaşadığı erkek arkadaşı ile birlikte koronavirüse yakalandığını duyurmuştu. Tedavisine evinde devam edilen Balamir, bir video yayınlayarak takipçilerine sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Ünlü sunucu şunları söyledi:

“Selam arkadaşlar. Birkaç gündür beni merak ettiğinizi biliyorum ama bu videoyu çekmek için ateşimin biraz daha normale dönmesini bekledim açıkçası. Merak etmeyin, çok şükür dualarınızla bir şekilde ayaktayım. İnşallah bir sonraki testim negatif çıkacak, bunu ümit ediyorum. Her geçen gün daha da iyileştiğimi düşünüyorum.

“HER GEÇEN GÜN DAHA İYİ HİSSEDİYORUM”

Hastalığa yakalandığımı anladığımda eve geldiler, bana kapıda test yaptılar ve sonrasında pozitif çıktı. Yüksek ateşim vardı. Aslında kendimi daha çok grip zannediyordum ama maalesef değilmiş. Eğer siz de böyle belirtiler hissediyorsanız bir an önce hemen bir destek alın. İnşallah her gün daha da iyi olacağım, bir sonraki testim negatif çıkar umarım. İnşallah en kısa sürede bu virüs denen illetten hepimiz kurtulacağız. Her geçen gün daha iyi hissediyorum.

 “ATEŞİM DÜŞMEYE BAŞLADI”

Çok şükür, ateşim düşmeye başladı. İnşallah bir sonraki testim de negatif çıkacak. Bu süreçte evde kalmaya devam ediyorum ve hastalığım bitmeden de asla dışarı çıkmayacağım. Lütfen sizler de sevdikleriniz için evde kalmaya devam edin. Arayan, soran, güzel dilekte bulunan herkesten Allah razı olsun.”