Koronavirüse yakalanan Burak Akkul’un sağlık durumu nasıl?

Koronavirüse yakalanan ve tedavisi devam eden ünlü sunucu Burak Akkul'un sağlık durumu hakkında sevindirici gelişmeler olduğu öğrenildi...

Takip Et:

Türkiye‘nin ilk koronavirüs vakalarından biri olan Çok Gezenti programının sunucu Burak Akkul, yurt dışında virüsü kapmıştı. Havalimanı’nda ateşi 38.5 olan Akkul, döner dönmez rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Sosyal medya hesabından yayınladığı video ile durumunu duyuran Burak Akkul‘un eşi Seda Akkul da karantina altına alınmıştı.

Koronavirüse yakalanan Burak Akkul, yoğun bakıma alınmıştı. Burak Akkul’un sağlık durumunun stabil olduğu açıklanmış ve tedavisinin yoğun bakımda sürdüğü ifade edilmişti. Burak Akkul’un kayınbiraderi Hüseyin Arslan,  sunucunun sağlık durumuna ilişkin ümit veren bir açıklama yaptı. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Hüseyin Arslan, “Burak Akkul ile ilgili çok güzel haberler var. İyileşme süreci devam ediyor. Daha güzel haberler için biraz daha sabredeceğiz. Seda Akkul iyi haberleri duyurmak için sabırla bekliyor” ifadelerini kullandı.