Müzik

Koronavirüs salgınında ev konserleri devam ediyor!

Ünlü sanatçılar sosyal medya platformları üzerinden ‘ev konserleri’ vererek sıkıntılı günlerde takipçilerine keyifli dakikalar yaşatıyor. Gökhan Türkmen’in ev konserinin konuk sanatçısı kızı Nil Rona’ydı. Küçük kız, söylediği şarkılarla canlı yayına renk kattı.

Fatma Turgut, Instagram’dan canlı yayın yaparak verdiği konserde sevenlerinin sorularını da yanıtladı. Soner Sarıkabadayı, evinin salonunda verdiği moral konserinde takipçilerine “evinizde kalın” çağrısında bulundu. Sarıkabadayı ayrıca her gün canlı yayında konser vereceğini duyurdu.


Karsu Dönmez de internet konseri verdi. Genç yetenek, Kültür ve Turizm Bakanlığı Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı’nın “Dünyadaki Türkler Evinizde” başlıklı dijital konserleri kapsamında Amsterdam’dan canlı yayın yaptı.

Aleyna Tilki, Instagram’da yaptığı canlı yayında konser vermek yerine ‘aşk’ hakkında konuşmayı tercih etti. Tilki şunları söyledi: “Aşka inanmaktan vazgeçmeyen kalpler, ileride vazgeçerler. Çünkü canları acımıştır. Kandırılmıştır onlar, ihanete uğramıştır. Acıtmıştırlar onları düşüncesizce. O yüzden aşka inanmaktan vazgeçmiştir bazı kalpler. Ama bir süre sonra o kalpler aşksız yaşamaya alışırlar, inanmaktan vazgeçtikleri için.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu