Magazin

Koronavirüs olan ünlü fenomen karantinadan kaçtı!

İddiaya göre YouTuber Enes Batur, corona virüsüne yakalanmasının ardından filyasyon takımlarının yaptığı teftişler sırasında Beykoz’daki evinde bulunamayınca gidişat polis ekiplerine bildirildi.

Takımlar, kısa zaman sonra Batur ve sevgilisi Ece Naz Üçer’i bulundukları yerden alarak sıhhat takımlarına teslim etti. Evde izole en uygunan Batur ve sevgilisi öğle saatlerinde Sancaktepe’de bulunan öğrenci yurduna yerleştirildi.

Öğrenci yurdunda şimdiye kadar karantina ihlali yapan 127 şahsın kaldığı bilindi.

VİDEOLU AÇIKLAMA

Enes Batur cep telefonuyla sürüklediği bir açıklama videosunu sosyal medya hesaplarından paylaştı.
Vakayı en başından beri anlatıyorum. Cumartesi günü ateşlendiğim için sabah saatlerinde korona testi yapılmaya gittim sağlık kurumuna, test yapıldım. Test yapıldıktan sonra direk eve geldim.

Gece vakti saatlerinde test neticelerim pozitif çıktı. O günden bu güne kadar hiçbir biçimde evden çıkmadım. Buna onurum ve iffetim üzerine yemin ederim. Kamera kayıtlarımız var, evden çıkmadığıma dair.

HES uygulamam var, 7/24 konumumu gösteriyor. Tanıklarım var ve yemin ederim hiçbir biçimde evden çıkmadım.

GEREKLI KARANTİNA KARARI ALINMIŞTI

Karantina kaidelerini ihlal edip cemiyet sıhhatini hiçe sayan sorumsuzlara karşı harekete geçen valilikler bu bireylerin KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME yurtlarına yerleştirilmesine karar vermişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu