Müzik

Koronavirüs engeline takılan Merve Özbey çözümü hayranlarında buldu!

Geçtiğimiz yıl Devran isimli ilk allbümünü çıkaran Merve Özbey, albüm sonrasında bir dizi talihsizlik yaşamış ve ardından da düğün yaptığı için şarkılarına klip çekememişti. Şu sıralar koronavirüs sebebiyle evinde olan ünlü şarkıcı, Instagram‘dan takipçilerine bir duyuruda bulundu. Kül şarkısına klip çekmek isteyen Özbey, hayranlarından video istedi. Merve Özbey, hayranları ile olan klip projesini şu sözlerle anlattı:

“Biliyorsunuz albümümüzde birçok kliplenmemiş şarkı var. Eğer koronavirüs gelmemiş olsaydı sıradaki klibimizi ‘Kül’ şarkısına çekecektik. Bir şekilde evlerde kalma ve sosyal mesafeyi koruma sebebimiz aslında hayatta kalmaya çalışmak, umudumuz var ve çabalıyoruz.

Bu zor günleri de birlikte umutla atlatalım istiyoruz. ‘Kül’ şarkısına telefonu yan tutarak çekeceğiniz videoları aşağıdaki mail adresine gönderirseniz, hep birlikte ‘Kül’ şarkısına klip çekmiş olacağız. Şimdiden tüm videolar için teşekkür ederim.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu