Koronavirüs engeline takılan Alef dizisi için çözüm bulundu!

10 Nisan'da seyircisi ile buluşacak olan Alef dizisine koronavirüs sebebiyle sanal gala yapılacak...

Takip Et:

Kenan İmirzalıoğlu, Melisa Sözen ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın başrollerinde yer aldığı 8 bölümlük Alef dizisi için geri sayım başladı. Emin Alper’in yönetmen koltuğuna oturduğu ve Emre Kayış‘ın senaryosunu yazdığı dizinin konusunun bir cinayetin aydınlatılması olduğu biliniyor. Merakla beklenen dizinin fragmanı geçtiğimiz aylarda yayınlanmıştı. Alef dizisinin ilk bölümü 10 Nisan’da BluTV‘de yayınlanacak.

Osmanlı ve İslam tarihinden izler taşıyacak olan ve İstanbul Boğazı’nda bir ceset bulunması ile başlayıp başka cinayetlerin de çözülmesi ile devam eden dizi, mistik bir polisiye türünde olacak ve bu türe büyük bir fark katmayı hedefliyor. bluTV ve FX ortak yayınında izleyici ile buluşacak olan dizi, koronavirüse karşı önlemini aldı. Merakla beklenen dizi, sanal gala yapma kararı aldı. Dizinin hazırlanan afişinde şu ifadelere yer verildi:

“BluTV ve FX ortaklığıyla hayata geçirilen, Türkiye’nin ilk mistik polisiye dizisi Alef 10 Nisan’da başlıyor! Alef’in ilk 2 bölümünü herkesten önce izleyebileceğiniz, 9 Nisan Perşembe 20.00’de gerçekleşecek Türkiye’nin ilk sanal galasına davetlisiniz.”