Magazin

Korona virüsü atlatan Tuvana Türkay’dan kötü haber: Hasar bıraktı!

Geçtiğimiz haftalarda yakalandığı korona virüsü yenen Tuvana Türkay, son sağlık durumu hakkında  açıklamalar yaptı. Covid 19’un akciğerinde hasar bıraktığını söyleyen güzel oyuncu, “Evden çıkamıyorum” dedi.

Geçtiğimiz aylarda Londra’daki sevgilisinin yanına giden güzel oyuncu Tuvana Türkay, koronavirüse yakalanmış ve 16 gün boyunca karantinada kalmıştı. Oyuncu, daha sonra Koronayı yendiğini sosyal medya hesabında açıklamıştı..

“Kendimi Çok Sakınırken Virüse Yakalandım”

Korona virüsü atlatan oyuncu Tuvana Türkay, sağlık durumu hakkında detaylar vererek hastalığın çok zor geçtiğini şu sözlerle dile getirdi:

“Kendimi her şeyden sakınıp, çok dikkat ederken evimde virüse yakalandım. Şu anda testim negatif ama hastalığın ciğerimde yarattığı hasar ve tahribat nedeniyle evimden çıkmıyorum. Bu hasarın da kısa sürede geçeceğine inanmıyorum” şeklinde ifadeler kullanarak içinde bulunduğu süreci anlattı.

Öte yandan Korona virüs test sonucunun negatife döndüğünü duyuran Tuvana Türkay, takipçileri için bir paylaşımda bulunarak herkes için duyarlı bir davranışa imza atmıştı:

“Herkese merhaba. 16 gündür evdeyim ve yapılan testler sonucu artık negatif olduğum belli. İmmün plazma tedavisi için kan bağışında bulunmak isterim. Kan Grubu A RH (+). İhtiyacı olanlar mesaj atabilirler. Sevgiler”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu