Magazin

Korel kardeşlerin arasındaki kriz büyüyor!

14 yıl önce hayatını kaybeden oyuncu Tanju Korel’in oyuncu kızı Bergüzar Korel ve ablası Zeynep Korel arasında sular durulmuyor. Birkaç gün önce bir televizyon programına katılarak hayatı hakkında açıklamalarda bulunan Zeynep Korel, herkesi şaşırtmıştı. Boğaziçi üniversitesi mezunu olan ve Türkiye’de çeşitli firmalarda yöneticilik yapan Zeynep Korel, Amerika’da yeni bir hayata başladığını söylemişti. Temizlikçilik yaptığını ve köpek gezdirdiğini anlatan abla Korel, açıklamasında ailesinin kardeşini kayırdığını ima etmişti ve ailesinin kendisiyle ilgilenmediğini belirtmişti.

ZEYNEP KOREL, KARDEŞİNİN EVLİLİĞİ HAKKINDA DA KONUŞTU

Bugün bir açıklama daha yapan Bergüzar Korel’in ablası kardeşinin evliliği hakkında konuştu. 5 aylık hamile olan ve bir erkek bebek bekleyen Bergüzar Korel’in Halit Ergenç ile kriz yaşadığını dile getirdi. Zeynep Korel, Ergenç ve Korel evliliğinin doğacak bebekleri sayesinde sürdüğünü de ifade etti. Açıklamalarıyla herkesi şaşırtan Zeynep Korel’e ne Bergüzar Korel, ne Halit Ergenç ne de Korel kardeşlerin annesi Hülya Darcan yanıt vermedi. Bergüzar Korel’in geçtiğimiz günlerde avukatı aracılığıyla ablasına konuşma yasağı aldırmak için harekete geçtiği öğrenilmişti. Korel, yasağı aldırabilirse Zeynep Korel kardeşi hakkında konuşamayacak.

Hamileliğinde sorun yaşaması sebebiyle geçtiğimiz yıldan beri perdelenen Kızlar ve Oğlanlar oyununa ara vermek zorunda kalan Bergüzar Korel, o dönem yaşadığı sıkıntı ile hayranlarını korkutmuştu. Ablasının iddiaları yüzünden zor günler geçiren Korel, yakın çevresi ve annesi destek oluyor. Öte yandan iki kardeşin neden böyle bir kriz yaşadığı ve Zeynep Korel’in neden Amerka’ya gidip temizlikçilik yapmaya başladığı merak konusu oldu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı