Koray Avcı: “Asıl mağdur benim!”

Geçtiğimiz aylarda gittiği bir gece kulübünün valesi ile tartışan ve valenin şikayetçi olması üzerine hakkında soruşturma açılan Koray Avcı'nın ifadesi ortaya çıktı...

Eylül ayında Taksim’de bir mekana giden Koray Avcı, aracıyla içeriye alınmayınca olay çıkmıştı. İddiaya göre; duruma sinirlenen Avcı, “Genel müdürünü çağır bana” diye bağırdıktan sonra kendisiyle konuşan valeye “Sen benim kim olduğumu biliyor musun? Sana burada ekmek yedirmem. Seni de, bebeklerini de…” diyerek küfür yağdırdı.

Valenin Koray Avcı’dan şikayetçi olmasının ardından savcılık ünlü şarkıcı hakkında soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında ifade veren Avcı, şunları söyledi:

“Harbiye’de konser verecektim. Summer Cem de konuğumdu. Konser öncesi Cem’i almak için olay yerindeki kulübe gittim, kulübün üyesiyim. Aracımla içeri girmek istediğimde vale beni içeri almak istemedi. Aracımı kaldırıma park etmemi söyleyince valenin yanına gittim. Müdürle görüşmek istediğimde bana bağırdı, küfür etmeye başladı. Bir de aracımı tekmelemiş, ayrıca şikayetçi olacağım. Asıl mağdur benim”