Müzik

Konserlerde yeni trend!

Sahnedeki şarkıcılara seyircilerden gelen sevgi gösterileri hatta evlilik tekliflerine bile alışmışken şimdilerde bambaşka bir trend başladı. Seyirciler sahnede şarkı söyleyen isimlere şarkı esnasında zılgıt çekerek ya da uzun hava söyleyerek eşlik ediyor. Bu durum karşısında bir hayli şaşırıp gülmeye başlayan sanatçıların o halleri sosyal medyada paylaşılıyor. Geçtiğimiz haftalarda Sıla’nın Harbiye Açıkhava konseri sırasında başına gelen durumun son kurbanları ise Derya Uluğ ve Edis oldu. İki ünlü popçu da Sıla gibi gülme krizine girdi.

Sıla’nın bu yıl Harbiye’de verdiği 5 konserin birinde Sezen Aksu’nun Belalım şarkısını seslendirirken bir hayranı Ahey diye bağırdı. Başta hayranına tepkisiz kalan ünlü popçu, daha fazla dayanamayarak sahnede gülme krizine girmişti. Seyircinin kahkahalar atmasına sebep olan olay sosyal medya yayılmıştı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda İstanbul’un Sarıyer ilçesinde sahne alan Derya Uluğ, sahneden hayranları ile sohbet ederken bir kadın seyirci zılgıt çekmeye başladı. Neye uğradığını şaşıran Uluğ, gülmeye başladı. Kendini hemen toparlayan ünlü şarkıcı, Esmerin Adı Oya şarkısını söylemeye başladı.

EDİS’TEN HAYRANINA UZUN HAVALI CEVAP!

Konserlerde yaşanan bu gülünç olay, son olarak Edis’in başına geldi. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir konserle hayranları ile buluşan yeni neslin başarılı temsilcilerinden Edis, konuştuğu sırada bir seveni uzun hava söylemeyen başladı. Seyircilerin kahkahaya boğuldu esnalarda Edis, hayranına aynı şekilde yanıt verdi. Efendim diyen ünlü şarkıcı, uzun süre duruma güldü.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu