KONSER VEREN EBRU YAŞAR KIBRIS’TAN RÜZGAR GİBİ GEÇTİ!..

0

Kıbrıs’ın merkezi Girne’de adeta Osmanlı Saraylarında konaklama hissi veren The Savoy Ottoman Palace & Casino, 4. yılını Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının görkemli konserleriyle kutluyor. Türkiye’nin en önemli seslerinden Ebru Yaşar’ın renkli konseri ve sahne performansıyla dinleyicilerini büyüledi.

“Kıbrıs’ta sahne almak ayrı bir heyecan”

Konseri öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ebru Yaşar, kırmızı tuvaleti ile adeta göz kamaştırdı. Kıbrıs’ta sahne almanın ayrı bir heyecan olduğunu belirten Yaşar, bu konser vasıtasıyla Kıbrıslılarla hasret gidereceğini söyledi.

Dizi ve film projelerine yeşil ışık yaktı

Albüm çalışmalarının devam ettiğini belirten Ebru Yaşar, yeni albümünü eylül ayında çıkarmayı planladığının müjdesini de verdi. Tan ile yaptığı “Cumartesi” adlı düetin tüm dinleyenler tarafından güzel tepkiler aldığını paylaştı. Güzel sesli sanatçı dizi ve film projelerinden gelecek tekliflere sıcak baktığının sinyallerini vermeyi ihmal etmedi.

Sahnede Ebru Yaşar rüzgarı

Konserine yakışıklı şarkıcı Tan ile seslendirdiği sevilen şarkısı “Cumartesi” ile başlayan Ebru Yaşar, albümlerinde yer alan şarkılarının yanı sıra geçmişten günümüze hit olan şarkılarını söyleyerek dinleyenleri adeta kendisine hayran bıraktı.