Magazin

Komşuları Kerimcan Durmaz’ı istemedi!

Sosyal medyada çektiği videolarla tanınan Kerimcan Durmaz, daha sonra çeşitli mekanlarda DJ’lik yapmaya başlamıştı. Ünü her geçen gün artan Durmaz, Instagram’da 3 milyondan fazla takipçiye ulaşmıştı. Hayatından kesitleri sürekli olarak sosyal medyadan paylaşan Kerimcan, geçtiğimiz aylarda paylaştığı video ile hem magazin hem de Türkiye gündemine oturmuştu.


Skandal videoyu yanlışlıkla paylaşan ve birkaç dakika sonra silen Kerimcan Durmaz, ilk önce videodaki kişinin kendisi olmadığını iddia etmişti. Fakat daha sonra videodaki kişi ve Kerimcan’ın kıyafetlerinin ve takılarının aynı olduğu ortaya çıkınca ünlü fenomen günler sonra bir video yayınlayarak özür dilemişti.

AMERİKA’YA YERLEŞİYOR

Uzun süre DJ’lik performanslarına ara veren Kerimcan, sonrasında işlerine geri dönmüş, fakat eski popülaritesi kalmamıştı. Ünlüler dünyasından Demet Akalın gibi bir çok isim Kerimcan’la arkadaşlığını sonlandırdı. Büyük tepkiler alan ve hakkında dava da açılan Durmaz, bir süre Amerika’da yaşamaya karar verdi. Amerika’da üniversite eğitimi alacağı konuşulan Durmaz hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

ACARKENT’TEN KOVULDU

Acarkent’te aylık 30 bin lira kirası olan bir villada oturduğu bilinen Kerimcan Durmaz’ı komşularının istemediği ve sitenin sahibi Erdal Acar’a şikayet ettiği konuşuluyor. Sürekli olarak şikayet gelmesinden sıkılan ünlü iş insanın sonunda Durmaz’ın siteden taşınmasını istediği ve ünlü fenomenin evini apar topar boşaltarak New York’a gitmeye karar verdiği öne sürüldü.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu