MagazinManşet

Kolpaçino Sabri’den çarpıcı sözler!

Kolpaçino filmiyle büyük bir çıkışa imza atan Aydemir Akbaş, filmde “Sabri” karakterini canlandırmıştı. Kolpaçino Sabri olarak bilinen Akbaş, Şafak Sezer hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. Geçtiğimiz gün yürüyüş yaparken kameralara yakalanan Aydemir Akbaş, sağlığım için günde en az 10 bin adım attığını vurguladı.


Aydemir Akbaş, Kolpaçino filminin yeni serisinin çekimlerine yaz aylarında başlanacağını duyurdu. Şafak Sezer’in baş rol olarak oynadığı ve yazdığı film hakkında yine boş bir film yaptı dedi. Akbaş, Şafak Sezer’in senaryolarının iyi olmadığını belirtirken, ilk filmi hariç diğer serideki filmleri beğenmediğini itiraf etti. Öte yandan Şafak Sezer’in kabiliyetli olduğunu belirten ünlü oyuncu eksik yanının ise senaryoları seçemediğini söyledi. Aydemir Akbaş, senaryo seçimi için iyi bir tiyatrocu olunması gerektiğini söylerken her tiyatrocunun da sinemacı olacağı anlamına gelmez dedi.

Yaptıkları komedi filmleri ile bir önceki filmlerinin rekorlarını kıran iki isim Şahan Gökbakar ve Cem yılmaz için bulundukları kalıbın şeklini almışlar ve o kalıbın dışına çıkamadıklarını belirtti. Aydemir Akbaş, iki isim için aynı karakterleri tekrarlayıp yeni bir kimliğe bürünemediklerini söyledi. Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz için bunlar tiyatrocu değil diyerek farklı karakter oynamaya korkarlar dedi. Şahan Gökbakar’a ise bir kere büründü o karaktere bir daha çıkamıyor ifadelerini sarf kullandı. Aydemir Akbaş her oynadığı filmden aldığı paralar ile en az beş daire aldığını söylerken şimdiki oyuncular ile eski oyuncuların kazançlarının karşılaştırmasını yaparak şimdikilerde çok fazla kazanıyor diyemem dedi. Şimdiki zamanda herkesin sinema filmi çekebildiğinin altını çizen ünlü oyuncu iyi bir tiyatrocu olmayanlar tutunamaz dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu