Magazin

Kıvılcım Ural’dan gazetecilere uyarı!

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile geçtiğimiz yıl nikah masasına oturan Kıvılcım Ural, 10 aylık kızı İlayda ile sık sık Nişnataşı sokaklarında görülüyor. Önceki akşam minik kızını bebek arabasına koyan Kıvılcım Ural, mağazaları gezdi. Kendisini görüntüleyen basın mensupları ile de sohbet eden genç müzisyen, birkaç ay önce çıkardığı Yıllar Sonra isimli single’dan sonra müzik çalışmalarına devam ettiğini söyleyip “Yeni bir single hazırlığındayım. Söz ve müziği bana ait olacak” şeklinde konuştu.

Kıvılcım Ural, “Kaan Bey’le ikinci çocuğu düşünüyor musunuz?” sorusuna ise gülerek “Şu an için öyle bir düşüncemiz yok. Bu arada kızımın adı Kristal İlayda, öyle yazarsanız sevinirim.” yanıtını verdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu