Kıvılcım Ural eskiye döndü!

Ocak ayında kızı İlayda'yı dünyaya getiren ve hamilelik sürecinde çok az kilo almayı başaran Kıvılcım Ural, aldığı kilolardan kurtularak eski zayıf günlerine döndü...

Takip Et:

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ve model Seçkin Piriler’in evliliğinin bitmesine sebep olarak gösterile Kıvılcım Ural, ünlü rock’çı ile ilişkisi devam ederken hamile kalmış ve çift, kasım ayında dünyaevine girmişti. Ocak ayında İlayda ismini verdikleri kızları doğan Tangöze ve Ural, minik kızları ile tatil yapmaya devam ediyor.

Hamilelik sürecinde çok fazla kilo almamayı başaran genç müziyen, aldığı kilolardan da birkaç ay içerisinde kurtulmuştu. Tamamen eski zayıf görüntüsüne dönen Ural, yeşil bikinisiyle dikkat çekti. Eşi Kaan Tangöze’nin çektiği fotoğrafı “Sevgilim çok güzel fotoğraf çeker” notuyla paylaşan Kıvılcım Ural, yüzünü ise gizledi.

Seçkin Piriler ile olaylı bir boşanma süreci geçiren Kaan Tangöze, son olarak eski eşi Piriler’i çocuklarının yanında darp ettiği haberleri ile magazin gündemine gelmişti. İkili Tangöze’nin Piriler’e araba almasıyla birlikte uzlaşma sağlamıştı.