Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Projesi Belli Oldu!

Takip Et:
Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Projesi Belli Oldu!
Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Projesi Belli Oldu!

Son olarak Çarpışma dizisinde Kadir Adalı olarak izlediğimiz yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni projesi belirli oldu. Uzun zamandır ekranlarda görünmeyen oyuncu bir dizi bir de film projesi için OGM ile uyuşma imza attı. Ayrıntılar haberimizin devamında…

Kıvanç Tatlıtuğ kimdir?

Kıvanç Tatlıtuğ Ekranlara Dönüyor

Kıvanç Tatlıtuğ’un hayranlarını heyecanladıracak haber geldi. Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni projesi belirli oldu.
Uyuşmayı şirket kendi hesabından “Kıvanç Tatlıtuğ OGM Pictures grubuna katıldı” cümlesi ile duyurdu. Uzun zamandır rivayet olarak gezen haber netlik kazandı.

Suçsuzlar Apartmanı ve Kırmızı Oda dizilerinin de yapımcısı olan OGM şirketi Gülseren Budayıcıoğlu ile yaptığı uyuşma neticesinde Budayıcıoğlu’nun mesleksel anılarına katlanarak yazdığı romanların tüm haklarını eline bulunduruyor. TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU’de yayınlanan Suçsuzlar Apartmanı ve Tv8 dizisi olan Kırmızı Oda yayınlandığı gün liderliği hiçbir yapıma bırakmıyor, reyting rekorları kırıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ Başkaldırı Etti

Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanlarından adapte edilen dizilerin çok izlenmesi yeni projelerin yolunu açmışa benziyor.
Ulusoy, şirketin sinema filmi Gayret Çıkmazı’nda başrolü canlandırıyor. Bir sonraki ortaklık bir TV projesi olabilir ve açıklamanın yakında yapılması bekleniyor.

Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer’e Şiddet mi Uyguluyor?

önceki günlerde Kıvanç Tatlıtuğ’un eşine şiddet uyguladığı güzergahındaki iddialar magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Açıklamazsam Olmaz programında Bircan Bali Kıvan Tatlıtuğ’un zaman zaman eşi Başak Dizer’e şiddet uyguladığını iddia etti.
Komşusunun ortak alanda tanık olduğunu belirten Bircan Bali “Başar Dizer çok hanımefendi şayet böyle bir şey varsa üzülürüm” diyerek ilave etti.

Seren Serengil ise “Kıvanç Tatlıtuğ’un dargın olduğu belirli ama Başak Dizer çok naif bir kız. Kıvanç Tatlıtuğ’a cevap vereceğini düşünmüyorum” yorumunda bulundu..