Kıvanç Tatlıtuğ’un sunumuyla Kanal D’den tarım belgeseli

Takip Et:
Kıvanç Tatlıtuğ’un sunumuyla Kanal D’den tarım belgeseli
Kıvanç Tatlıtuğ’un sunumuyla Kanal D’den tarım belgeseli

Kıvanç Tatlıtuğ’un seslendirip sunduğu “Tarım Bizim Geleceğimiz” belgeseli 30 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D… Hava, su ve toprağın muhteşem dengesiyle yaşayan, eşsiz ekolojik zenginliklere sahip, dünyanın en verimli topraklarından biri olan Anadolu’da tarım Türkiye’nin hem madeni, hem de geleceği.

Bu madenin gelecek jenerasyonlar için de parlamasını sağlamak, hem ülkeye hem de dünyaya karşı mesullük şuuruyla hazırlanan “Tarım Bizim Geleceğimiz” belgeseli, 30 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranında izleyici ile buluşacak.

Çekimleri 3 sene süren, binden fazla noktaya gidilip 500 saatin üzerinde, en yeni çekim teknolojileri ile hazırlanan 10 kısımlık Tarım Bizim Geleceğimiz – Anadolu Çiftliği dokümansal serisinin bu özel kısmını oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ seslendirip, sundu.

Migros Ticaret A.Ş.
Dr. İlber Ortaylı, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, Tahlilci ve Yazar Bekir Ağırdır, TİGEM Genel Müdürü ve Idare Heyeti Başkanı Ayşin Işıkgece, Birleşmiş Milletler Türkiye Büroyu Yiyecek ve Tarım Teşkilatı-FAO Orta Asya ve Türkiye Mesulü Viroel Gutu, FAO Türkiye Mesulü Ayşegül Selışık, Teşebbüsçü ve Akademisyen Elif Ovalı, WWF Türkiye Genel Müdürü Aslı Pasinli, Tekfen Tarım Genel Müdürü Emrah İnce, IBM Bilgi Teknolojileri Mimarı Reha Yurdakul, Teşebbüsçü ve Çiftçi Deniz Yüksel Ovalı, Tekfen Holding ve dokümansalın gurur misafiri TEMA Vakfı Kurucu Gurursal Başkanı Ali Nihat Gökyiğit.

Yapımını, bugüne kadar beynelmilel ve yerli bir çok belgesel yapıt ortaya koymuş Anadolu Belgesel takımı reelleştirirken, markalı içerik şirketi Circus idareyici yapımcılık ve proje tasarımı rollerini üstlendi.

Akılda ad Cenk Oruç, rejisörlük koltuğunun yanı sıra, belgesel serisinin kurgusu, metinleri dahil olmak üzere tüm alanlarında yapıtın ortaya çıkmasında en ehemmiyetli rolü üstlendi.

.