Kıvanç Tatlıtuğ’un sabrı taştı!

Kıvanç Tatlıtuğ, eşi başak 'i aldattığı yönünde çıkan haberlere yanıt verdi...

Uzun yıllardır magazin dünyasının içinde yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, oyunculuğu dışında özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmıyor. 2016 yılında stilist Başak Dizer ile nikah masasına oturan yakışıklı oyuncu, evliliğini gözlerden uzak yaşamaya çalışıyor. Ünlü oyuncu hakkında önceki günlerde sosyal medyada ortaya atılan bir iddia ortalığı karıştırdı. Dedikodulara göre; bir giyim firmasının reklam yüzü olan Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer’i, 6 yıl önce birlikte kameralar karşısına geçtiği dünyaca ünlü model Sara Sampaio ile aldattı. Görgü tanığı olduklarını iddia eden kişiler Tatlıtuğ ve Sampaio’u bir otele girerken gördüklerini iddia etti. Bazı magazin programları da konunun üzerine giderek bu iddiayı ekranlarına taşıdı.

KIVANÇ HABERLERİ MAHKEME SALONUNA TAŞIYACAK!

Özel Hayatını gözler önünde yaşamaktan kaçınan ve aynı zamanda da bu konuları konuşmayı sevmeyen Kıvanç Tatlıtuğ bir açıklama yaptı. Yakın zamanda eşi Başak Dizer ile Amerika’ya gideceği bilinen yakışıklı oyuncu, dünyaca ünlü model Sara Sampaio işle 2013 yılında bir reklam filminde oynadığını ve daha sonra modeli görmediğini söyledi. Tatlıtuğ, reklam filminin dahi Başak Dizer ile ilişkisinin başlamasından önce çekildiğini ifade etti. Ünlü oyuncu, hakkında asılsız haber yapanlar ile mahkemede hesaplaşacağını da sözlerine ekledi.

Bu tarz açıklamalarına alışkın olmadığımız Kıvanç Tatlıtuğ’un sözlerini okuyanlar “Kıvanç’ın da artık sabrı taştı” yorumlarında bulundu. Ünlü oyuncu, aile hayatını hiçe sayarak haberler yapanlar ve bu haberleri yorumlayanlara bu kez sessiz kalmadı.