Kıvanç Tatlıtuğ’un gelir beyanı olay yarattı!

Ekranların en çok kazanan oyuncuları arasında gösterilen Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gün mahkemede aylık gelirini 30 bin lira olduğunu söyleyince yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi...

2002 yılında Best Model olmasıyla sanat camiasına giriş yapan Kıvanç Tatlıtuğ, zamanla modelliği bırakıp oyunculuğa adım atmıştı. ‘Gümüş’, ‘Menekşe ve Halil’ gibi dizilerle ekranda boy gösteren Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat ile başrol oynadığı ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinde Behlül olarak televizyon tarihine unutulmaz bir karakter kazanmıştı. Sinema ve televizyonda birçok farklı karaktere hayat veren ünlü oyuncu, kariyerindeki gelişimi gözler önüne sermeye devam ediyor.

‘AYLIK GELİRİM 30 BİN LİRA’ SÖZÜ GÜNDEM OLDU

Son olarak ‘Çarpışma’ dizisi ile ekranlarda olan yakışıklı oyuncu, aynı zamanda geçtiğimiz yıl ‘Organize İşler 2: Sazan Sarmalı’ filmi ile beyazperdede de yer almıştı. Bir yandan da reklam filmlerinde oynayan oyuncu, önceki gün vergi kaçırdığı iddiasıyla mahkeme karşısına çıkmıştı. Eski muhasebecisini suçlayan Tatlıtuğ, gelir beyanı ile önceki gün sosyal medyada gündem olmuştu.

AVUKATINDAN AÇIKLAMA GELDİ

Oynadığı dizilerden bölüm başı 200 bin liradan fazla kazandığı bilinen oyuncunun 10 yıldır reklam yüzü olduğu giyim firmasıyla anlaşma yenilerken 5 milyon lira aldığı iddia edilmişti. Yurtdışında da çok fazla tanınan ve en çok kazanan oyuncular arasında gösterilen Kıvanç, mahkemede aylık gelirinin 30 bin lira olduğunu söyledi. Kıvanç Tatlıtuğ’un bu beyanı sosyal medyanın gündemine oturdu. Bugün açıklama yapan Tatlıtuğ’un avukatı, beyanı kendisinin yaptığını Kıvanç Tatlıtuğ’un böyle bir şey söylemediğini ifade etti.

AKILLARA BERKAY’IN BEYANI GELDİ

Berkay ve Arda Turan’ın davasında ünlü şarkıcının gelir beyanı sırasında aylık gelirim bin lira demesi aynı şekilde tepki çekmişti. Berkay, daha sonra Arda Turan’ın tavırlarına tepki olarak öyle söylediğini açıklamıştı.