Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ’un Ege kıyılarındaki lüks tatili!

Son olarak, reytinglerde istenileni veremeyince erken final yapmak durumda kalan ‘Çarpışma’ dizisi ile hayranlarının karşısına çıkan Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer, her yıl olduğu gibi bu yılda yaz sezonunu Ege kıyılarında geçiriyor.

1 MİLYON LİRALIK KEYİF

Önceki günlerde eşi Başak Dizer olmadan anne ve babasını Bodrum’da ziyaret eden Tatlıtuğ, Dizer ile birlikte rotasını Marmaris’e çevirdi. 700 bin lira değerindeki yatı ile ünlü tatil yerine demirleyen yakışıklı oyuncu, eşi ile güvertede sohbet ederken gazeteciler tarafından görüntülendi. Deniz ve balık tutma tutkusuyla bilinen ünlü oyuncunun teknesinde bulunan oltalar dikkat çekti.

Bir ara eşini yatta yalnız bırak Tatlıtuğ, 300 bin lira değerindeki zodyak botuyla denizde açıldı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu