Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ’un Başak Dizer’siz aile saadeti!

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, yer aldığı ‘Çarpışma’ dizisinin erken final yapmasının ardından tatile çıkmıştı. Tatilinin büyük bir kısmını eşi Başak Dizer ile Bodrum’da geçiren oyuncu, zaman zaman eşi ile birlikte arkadaşlarını teknesinde ağırlamıştı. Geçtiğimiz aylarda babasını kaybeden eşi Başak Dizer ile yakından ilgilenen Tatlıtuğ, önceki gün annesi ve babasını yazlıklarında ziyaret etti.

Babası Erdem Tatlıtuğ tarafından arabasına kadar yolcu edilen yakışıklı oyuncunun yanında eşi Başak Hanım’ın olmaması dikkat çekti.

TATLITUĞ’UN ANNESİ DÜĞÜNE KATILMAMIŞTI

Çift, hayatlarını birleştirdikleri Şubat 2016’da Başak Dizer’in istenmeyen gelin olduğu haberleri ile sık sık magazin gündemine gelmişti. Anne Nurten Tatlıtuğ’un ikilinin düğününe katılmaması dedikoduları alevlendirmişti. O dönem sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da çok konuşulan Nurten Hanım, daha sonra sağlık sorunları sebebiyle düğüne katılamadığını açıklamıştı. Öte yandan ünlü oyuncunun kardeşi Melisa Tatlıtuğ’un yengesi Başak Dizer ile takipleşmemesi de kafalarda soru işareti bırakmıştı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı