Medya

Kıvanç Tatlıtuğ’dan bir ilk!

Son olarak Elçin Sangu ile Çarpışma dizisinde oynayan Kıvanç Tatlıtuğ, dizinin reytinglerin düşük gelmesi nedeniyle erken final yapmasının ardından eşi Başak Dizer ile tatile çıkmıştı. Bütün bir yaz Ege kıyılarını lüks yatıyla gezen yakışıklı oyuncu, yakın zamanda hayranlarının karşısına bambaşka bir platformda çıkacak.

YILMAZ ERDOĞAN YAZACAK, KIVANÇ TATLITUĞ OYNAYACAK

Yeni bir dizide yer alması beklenirken ters köşe yapan Tatlıtuğ, Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu kaleme alacağı oyun ile tiyatro sahnesinde olacak. BKM bünyesinde perdelenecek oyunun detayları henüz netleşmedi.

Kıvanç Tatlıtuğ daha önce ‘Kelebeğin Rüyası’ ve ‘Organize İşler 2 Sazan Sarmalı’ isimli sinema filmlerinde Yılmaz Erdoğan ile birlikte rol almıştı. ‘Kelebeğin Rüyası’nda veremli genç bir şairi canlandıran oyuncu, ‘Organize İşler 2 Sazan Sarmalı’nda ise Saruhan isimli Adanalı bir mafya babasını oynamıştı. Jön olmanın dışında bu zamana kadar birçok farklı karaktere bürünen Tatlıtuğ, oyunculuktaki başarısını kanıtlamıştı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu