Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ’dan 20 bin liralık alışverişine ilginç tepki!

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer her yıl olduğu gibi bu yıl da tatillerini Ege‘de geçiriyor. Bodrum‘da tatiline devam eden Tatlıtuğ, bir mağazadan çıkarken objektiflere yansıdı. Tatlıtuğ‘un 20 bin TL’lik alışveriş yaptığı öğrenildi.

Bir mağazadan büyük bir poşetle çıkan yakışıklı oyuncu, gazetecilerin “Özel bir hediye mi aldınız?” sorusuna, “Hayır. Normal alışveriş yaptım” cevabını verdi. Yakışıklı oyuncunun, maskesinin yanı sıra tanınmamak için şapka ve gözlük de kullandığı görüldü.


KIVANÇ’TAN AİLESİNE JEST!

Öte yandan yakışıklı oyuncu ailesi rahat etsin diye kendisi eşi Başak Dizer ile birlikte Bodrum, Yalıkavak’ta kiralık bir ev tuttuğu haberi ile gündeme gelmişti. Geçtiğimiz günlerde denize sıfır konumlu, özel havuzlu, modern mimari ile yapılmış bir taş eve taşınan oyuncunun bu kararı şaşırtmıştı. Bodrum’da iki ayrı evi olan oyuncunun ailesinin rahatı için bu kararı aldığı ortaya çıktı. 4 kardeşi bulunan Kıvanç Tatlıtuğ iki evini, kalabalık ailesinin koronavirüs salgını döneminde rahat tatil yapmaları için onların emirlerine sundu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu