Magazin

Kıvanç tatlıtuğ’a Can Yaman soruldu!

Ekranların iki aranan yüzü Kıvanç Tatlıtuğ ve Can Yaman, geçtiğimiz günlerde Madrid’teydi. Can Yaman’ın havalimanında 2 bin kişi tarafından karşılanması olay olmuş ve iki oyuncu karşılaştırılmıştı. İstanbul’a dönen Can Yaman, Kıvanç Tatlıtuğ’un benzer bir karşılanma yaşamaması hatırlatılınca “Ne yapayım arkadaşlar, Kıvanç abinin dizileri İspanya’ya satıldı mı bilmiyorum. Eğer satıldıysa o da öyle olurdu, satılmadıysa yapacak bir şey yok. Başka bir oyuncunun dizisi izlenmiyorsa orada ünlü olması mümkün değil zaten.” yorumunda bulunmuştu.

“YORUM YAPMAYACAĞIM!” 

Önceki gün Bebek’te bir mekandan görüntülenen Kıvanç Tatlıtuğ’a Can Yaman’ın kendisi hakkında sarf ettiği cümleler soruldu. “Benimle ilgili bir sorunuz var mı?” diyerek sorulara cevap vermek istemeyen yakışıklı oyuncu “Kendim dışımda gelişen herhangi bir olaya yorum yapmadım, yine yapmıyorum.” açıklamasında bulundu.

Muhabirler Kıvanç Tatlıtuğ’a, Can Yaman’ın kendisi gelmeden mekanı terk etmesi hatırlatarak “Mekanın sahibi geldi diyebilir miyiz?” diye sordu. Soru karşısında gülümseyen oyuncu, “Estağfurullah beyler yapmayın, konuşmuyorum.” demekle yetindi.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu