Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer yasağın bitmesi için gün sayıyor!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti koronavirüs salgını sebebiyle getirilen şehirler arası seyahat yasağının kalkmasının ardından Ege'de tatile çıkacak...

Takip Et:

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer da binlerce insanın hayatına mal olan koronavirüsten korunmak amacıyla Kemerburgaz’da, orman içinde bulunan evlerine kapanmıştı. Koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırılan ve testinin negatif çıkmasıyla hayranlarının yüreklerine su serpen Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer, şehirler arası seyahat yasağının kaldırılmasını bekliyor. Ünlü çift, ilk olarak yatlarıyla Bozburun‘a gidecek. Ünlü çift, ardından rotalarını Kabak Koyu‘na çevirip buradaki yeşillikler içerisindeki bir otelde detoks ve yoga kampına girecek.

Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ, ardından da yaklaşık 1 milyon liralık motor yatı ve 300 bin liralık zodyak botlarıyla Ege‘nin koylarını baştan sona gezecek. Çift, önümüzdeki günlerde de yatlarını dezenfekte ettirecek. Her ikisi de deniz tutkunu olan ünlü çift, pandemi sürecinden önce de yaz aylarının büyük kısmını yatlarıyla Ege’yi dolaşarak geçiriyordu.