KIVANÇ TATLITUĞ TÜRKÜ SÖYLEDİ!..

Takvim'de yer alan habere göre bugüne kadar rol aldığı dizilerde birçok defa şarkı söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ, sesinin güzelliğini yine konuşturdu. Yakışıklı oyuncu, önceki akşam sevgilisi Başak Dizer ve kalabalık arkadaş grubuyla Kuruçeşme'deki Members isimli mekanın yolunu tuttu.

İSTEKLERİ GERİ ÇEVİRMEDİ

Yol Project'in sahne aldığı mekanda bir ara eğlencenin doruğuna çıkan Kıvanç Tatlıtuğ, mekanda bulunan diğer müşterilerden gelen istekleri kıramadı. Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan ünlü oyuncu, Aşık Veysel'in efsane türküsü 'Uzun İnce Bir Yoldayım'ı seslendirdi. Türkülere olan sevgisiyle bilinen Kıvanç Tatlıtuğ, böylece bir kez daha 10 parmağında 10 marifet olduğunu gösterdi.

ROMANTİK DAKİKALAR

Daha önce de ekranlarda birçok defa saz çalıp türkü söyleyen ünlü oyuncu, önceki akşam sahnedeki performansıyla "Türküstar Kıvanç" dedirtti. Bu arada bir süredir evlilik hazırlığı yaptığı Başak Dizer'le ayrıldığı haberleri çıkan Kıvanç Tatlıtuğ, Kuruçeşme'de sevgilisiyle romantik anlar yaşayarak da bu iddiaları yalanlamış oldu.

AYRILIK YALAN ÇIKTI

Mekana sevgilisi Başak Dizer'le birlikte giden yakışıklı oyuncu, böylece bir süredir haklarında çıkan 'ayrılık' haberlerine de nokta koydu.

Habere ilişkin görüntüleri haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…