Kıvanç Tatlıtuğ şaştı kaldı!

6 yıl önce motorla trafik kazası geçiren Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gün 300 bin liralık motosikletiyle objektiflere yansıdı...

Takip Et:

Bir süredir Londra’da tatil yapan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti önceki günlerde ülkeye döndü. Gece gezmelerine başlayan ünlü çift, dün akşam Etiler’de bulunan bir mekanda yemek yedi. Mekanı ayrı ayrı terk eden ikiliden Başak Dizer restorandan özel şoförünün kullandığı aracıyla ayrılırken Kıvanç Tatlıtuğ ise 300 bin liralık motorunun başına geçti. Evine girmeden önce magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan yakışıklı oyuncuya, yakın arkadaşı Çağatay Ulusoy ile Instagram’da takipleşmemesini hatırlatıldı. Muhabirlere “Sosyal medyadan takipleşenler mi iyi arkadaş oluyormuş? Ben zaten sosyal medyayı kullanan bir adam değilim.” yanıtını veren Tatlıtuğ, motor kullanması ile ilgili yöneltilen soru üzerine dikkatli bir sürücü olduğunu söyledi.

ANNESİ VE EŞİNE VERDİĞİ SÖZÜ TUTMADI!

Araba ve motor tutkunu olduğu bilinen Kıvanç Tatlıtuğ, 2013 yılında bir trafik kazası atlatmıştı. Sevenlerinin yüreğini ağzına getiren ünlü oyuncu, motorunun üzerindeyken karşıdan gelen bir kurye ile çarpışmıştı. Kazadan şans eseri yara almadan kurtulan Kıvanç Tatlıtuğ, o dönem annesine bir daha motor kullanmayacağına dair söz vermişti. Ünlü oyuncu, evlendikten sonra eşi Başak Dizer’e de aynı sözü vermiş olsa da sözünü tutamadı.

Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz günlerde eşi Başak Dizer’e 900 bin lira değerinde lüks bir araç hediye etmişti. Eşinin jesti karşısında mest olan ünlü stilist, aracı ile İstanbul sokaklarında boy göstermeye başladı. Eşine sevgisini aldığı lüks araçla gösteren Tatlıtuğ, kendisi de tam bir araba tutkunu.. Öyle ki ünlü oyuncunun garajında birçok eski ve yeni model araba bulunuyor.