Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ ekranlara geri mi dönüyor? Hangi dizide oynayacak?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından ekrana adapte edilen Suçsuzlar Apartmanı, Kırmızı Oda yapımları ile öğrenilen OGM Pictures, Kıvanç Tatlıtuğ’un kısa bir müddet sonra ekranlarda olacağını bildirdi. Peki, Kıvanç Tatlıtuğ dizisinin mevzusu nedir?

Ekranlardan bir zamandır uzak olan galibiyetli oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un OGM Pictures projesinde yer alacağı bilindi. Peki, Kıvanç Tatlıtuğ hangi dizide oynayacak? Şirketin Twitter adresinden yapılan paylaşım sonrası, ”yeni bir Gülseren Budayıcıoğlu adapte etmesi mi geliyor?” sorusu uslara geldi.

KIVANÇ TATLITUĞ HANGİ DİZİDE OYNAYACAK?

OGM Pictures’ın Twitter adresinden yapılan paylaşımda, Kıvanç Tatlıtuğ’un bir OGM yapımı ile yine ekranlara döneceği bilindi.
Kral Kaybederse ve Sırçadaki Kız kitaplarından birinin dizi olarak ekrana gelmesi bekleniyor. Ancak henüz Tatlıtuğ’un hangi dizide, ne karakterde oynayacağı mevzusunda açıklama yapılmadı.

KIVANÇ TATLITUĞ’UN DİZİSİ NE ZAMAN?

Şirketin, Kıvanç Tatlıtuğ ile yeni bir proje yaşama geçiriyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından adapte edilmesi beklenen dizinin 2021 senesinde izleyici ile buluşacağı düşünülüyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu