Ana Sayfa Müzik Kıvanç Tatlıtuğ 'dan ters köşe!

Kıvanç Tatlıtuğ ‘dan ters köşe!

Son olarak geçtiğimiz sezon televizyon ekranlarında yer alamaya başlayan Çarpışma dizisinde Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk gibi isimlerle birlikte oynayan Kıvanç Tatlıtuğ, yeni sezonda ekranda olmayacak. 6 aylığına eşi Başak Dizer ile Amerika’ya gidecek olan yakışıklı oyuncu, burada bir takım eğitimler alacak. Bu süreçte eşi de Türkiye’deki işlerini Amerika’dan yönetecek.

TÜRKÜ ALBÜMÜ GELİYOR

Yakın zamanda Amerika yolcusu olan Kıvanç Tatlıtuğ hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Daha önce yer aldığı birçok dizide eline saz alıp türküler söyleyen ünlü oyuncunun bir albüm yapacağı öne sürüldü. Daha önce Bergüzar Korel ve Gökçe Bahadır gibi ünlü oyuncularla albüm yapan Aykut Gürel’le görüştüğü konuşulan Kıvanç Tatlıtuğ, türkü ve arabesk şarkılardan oluşan bir çalışma yapacak.

Kıvanç Tatlıtuğ, bir döneme damgasını vuran Kuzey Güney dizisinde saz çalarak ‘Saçlarını Yol Getir’ türküsünü söylemişti. Son oynadığı Çarpışma dizisinde ise Müslüm Gürses’in kült olmuş şarkısı ‘Unutamadım’ı seslendirmişti. Yakışıklı oyuncu, uzun yıllardır reklam yüzü olduğu giyim firması için rap söyleyerek herkesi şaşırtmıştı. Tatlıtuğ’un reklamdaki rap performansı da sosyal medyada beğenilmişti.

Öte yandan Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer’in 2013 yılında bir reklam filminde oynadığı Sara Sampaio ile aldattığı iddia edilmişti. Bu haberlere çok sinirlenen ünlü oyuncu, yaptığı açıklamayla dedikoduları çıkaranlara ateş püskürmüştü. Tatlıtuğ, bu haberleri çıkaranlarla mahkeme hesaplaşacağının da altını çizmişti.

Son Eklenenler

Kalp Atışı’ndan sonra Öykü Karayel ve Selahattin Paşalı yeni projede buluştu!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – 30 Haziran 2017 ile 28 Ocak 2018 tarihleri arasında Show TV’de yayınlanan Kalp Atışı dizisi toplam 28 kısım sürdü. Vicdanlarda yara olan dizilerden bir tanesidir. Dizinin hayranları öyle istek ile bağlanmıştı ki, reytinglerinin düşmesi ve yayından kaldırılmasını hala sindiremeyenler kesinlikle vardır. Hikaye Karayel ve Selahattin Paşalı’nın aynı sette yer aldığı Kalp […]

Şükran Ovalı’nın öpüşmem – sevişmem gibi kuralları var mı?

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Türk Sineması’nda Türkan Şoray yasaları olarak ifade edilen ve cinsellik çağrıştıran sahnelerde rol almama gidişatını ifade eden bir reellik var. Futbolcu Caner Erkin ile 3,5 sene evvel evlenen ve 2 sene evvel de kızı Mihran Ela’yı dünyaya getiren Şükran Ovalı, Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’ye konuştu. Ünlü oyuncu, “Evlilikten, çocuktan sonra “Artık […]

Ufak Tefek Cinayetler dizisi hala Şükran Ovalı’nın içinde bir yara olarak kaldı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Şükran Ovalı, kızı Mihran Ela’yı 2018 senesinin Ağustos ayında dünyaya getirmişti. 3 ay sonra da büyük bir cesaret göstererek Minik Tefek Cinayetler dizisine davetli oyuncu olarak katıldı. O dönemde gebelik kilolarından henüz kurtulamamış olan oyuncu, sosyal medyada ciddi bir tenkit dalgasını yakalandı. Analığının daha ilk aylarında yapılan bu tenkitlerin […]

İyi Günde Kötü Günde 4. bölüm fragmanı yayımlandı

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan “Iyi Günde Makûs Günde” dizisinin 3. kısmı daha önceki zaman yayımlandı. Dizinin 4. kısım fragmanı ise Star TV’nin resmi YouTube hesabı üzerinden yayımlandı. Dizinin başrollerinde; “Kiralık Aşk” dizisi ile ismini büyük kitlelere duyurmuş Elçin Sangu; “Tatlı Minik Palavracılar” ve “Gaddar İstanbul” dizilerinde bulunmuş Mehmet Ozan Dolunay; “Dönerse Senindir” ve “Fi” gibi yapımlarda boy göstermiş Yasemin Allen bulunuyor.

M. Night Shyamalan, yeni filminin adını açıkladı

Her filmi büyük alaka bakan M. Night Shyamalan, yeni filmin ismini ve ilk posterini, bekleyenlere sundu. Dün, yeni filminin ismini duyurmak için Twitter hesabından bir paylaşım yapan M. Night Shyamalan, afiş ile birlikte yeni filminin setinden de bir resim paylaştı. “Burada yeni filmimin ilk karesini sürüklüyor olmam bir mucize gibi geliyor. Bunun ismi Old.” sözleri ile yeni filminin isminin “Old” olacağını duyurdu. Feels like a miracle that I am standing here shooting the first shot of my new film.

Yaşam