Müzik

Kıvanç Tatlıtuğ ‘dan ters köşe!

Son olarak geçtiğimiz sezon televizyon ekranlarında yer alamaya başlayan Çarpışma dizisinde Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk gibi isimlerle birlikte oynayan Kıvanç Tatlıtuğ, yeni sezonda ekranda olmayacak. 6 aylığına eşi Başak Dizer ile Amerika’ya gidecek olan yakışıklı oyuncu, burada bir takım eğitimler alacak. Bu süreçte eşi de Türkiye’deki işlerini Amerika’dan yönetecek.

TÜRKÜ ALBÜMÜ GELİYOR

Yakın zamanda Amerika yolcusu olan Kıvanç Tatlıtuğ hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Daha önce yer aldığı birçok dizide eline saz alıp türküler söyleyen ünlü oyuncunun bir albüm yapacağı öne sürüldü. Daha önce Bergüzar Korel ve Gökçe Bahadır gibi ünlü oyuncularla albüm yapan Aykut Gürel’le görüştüğü konuşulan Kıvanç Tatlıtuğ, türkü ve arabesk şarkılardan oluşan bir çalışma yapacak.

Kıvanç Tatlıtuğ, bir döneme damgasını vuran Kuzey Güney dizisinde saz çalarak ‘Saçlarını Yol Getir’ türküsünü söylemişti. Son oynadığı Çarpışma dizisinde ise Müslüm Gürses’in kült olmuş şarkısı ‘Unutamadım’ı seslendirmişti. Yakışıklı oyuncu, uzun yıllardır reklam yüzü olduğu giyim firması için rap söyleyerek herkesi şaşırtmıştı. Tatlıtuğ’un reklamdaki rap performansı da sosyal medyada beğenilmişti.

Öte yandan Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer’in 2013 yılında bir reklam filminde oynadığı Sara Sampaio ile aldattığı iddia edilmişti. Bu haberlere çok sinirlenen ünlü oyuncu, yaptığı açıklamayla dedikoduları çıkaranlara ateş püskürmüştü. Tatlıtuğ, bu haberleri çıkaranlarla mahkeme hesaplaşacağının da altını çizmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu