Kıvanç Tatlıtuğ ‘Çarpışma’ dizisinde amigo oldu! İşte o görüntüler!..

Show TV'nin yeni ve iddialı dizisi Çarpışma'nın fragmanında Kıvanç Tatlıtuğ'un amigoluk yaptığı görüntüler ön plana çıktı...

0

Show TV’de başlayacak olan dizinin tanıtım çalışmalarına hız verildi! Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz’ın başrolünü paylaştığı, ‘Çarpışma’ dizisinin fragmanı yayınlandı.

Dizide rol gereği Sarıyerspor’un amigosu olan Kadir’in (Kıvanç Tatlıtuğ) taraftarları coşturduğu sahne, dikkat çekiyor. Tatlıtuğ, o sahnede taraftarlara üçlü çektiriyor!

DİZİNİN İLK BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?
‘Çarpışma’nın yayınlanan ilk fragmanında; Sarıyerspor’un tutkulu bir taraftarı ve amigosu olan Kadir (Kıvanç Tatlıtuğ) taraftarlara üçlü çektiriyor ve tribünleri coşturuyor. Kerem de (Alperen Duymaz) tribündeki yerini alıyor.

Kadir’in bir çatışmanın, Zeynep’in (Elçin Sangu) muhtemel bir tehlikenin içinde, Veli’nin (Onur Saylak) belki de zamansız bir ziyarette, Cemre’nin (Melisa Aslı Pamuk) araba kullanırken panik halinde görüldüğü sahnelerin yer aldığı fragman, izleyicilerden büyük beğeni topladı. Çarpışma dizisi perşembe akşamları ekrana gelecek.

İŞTE ‘ÇARPIŞMA’ DİZİSİNİN İLK BÖLÜM FRAGMANI!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here