Kıvanç Tatlıtuğ bakışları ile konuştu!

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer Tatlıtuğ önceki akşam Arnavutköy'de bulunan bir balıkçıdan çıkarken objektiflere yansıdı...

Takip Et:

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Tatlıtuğ çifti dün akşam yapımcı Kerem Çatay ile birlikte akşam yemeği yedi. Mekandan Kerem Çatay ile birlikte çıkan ünlü çifttin keyifli halleri dikkat çekti. Kapıda kendilerini bekleyen magazin muhabirleri ile ayaküstü sohbet eden yakışıklı oyuncu, “Yeni bir proje mi geliyor?” sorusuna, “Arkadaşlar daha sonra uzun uzun konuşalım” yanıtını verdikten sonra eşi Başak Dizer’le gazetecilere poz verdi. Fotoğrafı çekileceği sırada eşini yanına çağıran Tatlıtuğ’un, Dizer’e aşk dolu bakışları objektiflere yansıdı.

Geçtiğimiz günlerde stil danışmanı eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ile evliliklerinin 4’ncü yılını Çanakkale‘de kutlayan Kıvanç Tatlıtuğ, şunları söylemişti: “Çok keyif aldık. Çok mutluyuz. Dördüncü yılı bitirdik. Çanakkale’deydik. Başak ile beraber biz sık sık vakit buldukça doğaya kaçan bir çiftiz. Ondan dolayı usulü bozmadık. Çok da güzel geçti. Darısı nice yıllara olsun.”