Kısmetse Olur Melis ve Batuhan, canlı yayında kavga etti!

Kısmetse Olur isimli yarışma ile adını duyuran Melis Buse Betkayan ve Batuhan Cimilli, 2. Sayfa programının canlı yayınında tartıştı...

Takip Et:

Bir döneme damga vuran ve fenomen haline gelen ‘Kısmetse Olur’ programının en çok konuşulan gelin adaylarından Melis Buse Betkayan, yarışmada tanışıp evlenen Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli’nin evlilikleri hakkında konuşmuştu. Geçtiğimiz haftalarda boşanmaya karar veren çiftin evliliklerinin sahte olduğunu ima eden Betkayan, “Nur ve Batuhan, birbirlerine aşık oldukları için değil, programda birinciye verilen parayı almak için evlendi. Batuhan, evlilikleri boyunca Nur’u aldattı ve Nur’a şiddet uyguladı. Nur, programda Batuhan’dan önce birlikte olduğu Semih’i unutamamıştı.” açıklamasında bulundu.

BATUHAN, NUR’U ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ

Bu açıklamaların ardından Batuhan Cimilli tarafından ölümle tehdit edilen Melis, 2. Sayfa programına konuk oldu. Programın sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel, stüdyoda Melis’i kuliste ise Batuhan’ı ağırladı. İkili canlı yayın sırasında birbirine girdi.

“MELİS’İN AÇIKLAMALARINI DUYUNCA CİNNET GEÇİRDİM!”

Melis’in konuşmalarına sinirlenen Batuhan, “Hakkımızda para ve ev için evlendiler’ diye yorumlar yapıldı. Biz bunun için evlenmiş olsak bir sene evli kalır çocuk da yapmaz boşanırdık. Ben Melis’in açıklamalarını duyunca cinnet geçirdim. Yanımda olsa çok farklı şeyler olurdu. Melis öyle şeyler söyledi ki ben sizi arayarak kendimi size ifade etmek istedim.” şeklinde konuştu.