Kırmızı Oda’nın reytingleri üç dizinin final yapmasına neden oldu…İşte o diziler

Takip Et:
Kırmızı Oda’nın reytingleri üç dizinin final yapmasına neden oldu…İşte o diziler
Kırmızı Oda’nın reytingleri üç dizinin final yapmasına neden oldu…İşte o diziler

TV8 ekranlarında yayınlanan ve aldığı yüksek reytinglerle noktaya değinen Kırmızı Oda dizisi, 3 dizinin final yapmasına neden oluyor. Dizinin tüm kategorilerde dorukta yer alması rakiplerini güçte bıraktı. Hercai, Babil ve Bay Yanlış dizileri final kararı aldı.

Korona virüs sebebiyle setlere verilen ardından ekranlara gelen Kırmızı Oda dizisi fırtınalar estirmeye devam ediyor. TV100 sitesinin haberine göre Kırmızı Oda’ya rakip olan diziler peş peşe final yapma kararı aldı.
Suçsuzlar Apartmanı dizisiyle aynı şahıs olan yazarı TV8 ekranlarında Kırmızı Oda kitabını da diziye adapte etti. Kırmızı Oda dün akşam çok yüksek reyting aldı. Hem TV8 hem hayranları tarafından surat güldüren reytingler alan Kırmızı Oda 3 dizinin birden sonu oldu. Kırmızı Oda TOTAL’de, AB grubunda ve ABC1’de birinci sırada yer alarak günü bitirdi.

3 diziye birden final yaptırıyor

Kırmızı Oda bu reytinglerde günü rekorla kapatırken Arka Caddeler ve Ramo aldıkları reytingle devam etme hedefini yakalattı.
Geçen kısma göre düşüşte olan dizi için final kararı çıktı. Hercai yakında final yaparak bitiyor.

Babil de tükendi

Babil final yapıyor! Babil dizisi resmen bitti. Babil totalde, AB’de ve ABC1’de dip reytingle günü bitirdi. Dizinin neticeleri eksik kalarak final kararı aldı.

Bay Yanlış bitti

Bay Yanlış en hoş kısmında dahi bekleneni karşılayamadı. Bay Yanlış totalde, AB’de ve ABC1’de çok düşük reytingle günü bitirdi.