Medya

Kırmızı Oda Meliha Gerçek Hayat Hikayesi nedir? Kırmızı Oda Meliha kimdir?

Son dönemin popüler yapımlarından “Kırmızı Oda” dizisinde Evrim Alasya’nın canlandırdığı Meliha karakterinin gerçek hayat hikayesi izleyenler tarafından çok merak ediliyor. Tv8’de ekrana gelen ve izleyenleri gözyaşlarına boğan Kırmızı Oda Meliha’nın hikayesi gerçek mi? Kırmızı Oda Meliha gerçek hayat hikayesi nedir? Kırmızı Oda Meliha gerçekte kim? gibi soruların yanıtı haber detayında.

Kırmızı Oda Dizisinde Meliha Karakterinin Gerçek Hayat Hikayesi

İstanbul’a geldikten sonraki gerçek hayat hikayeni anlatan Kırmızı Oda dizinde Meliha, ablası gittikten sonra 5 kardeş başbaşa kaldıklarını ve uyuyup uyandıktan sonra evin en büyük ablası olarak kendisini hissetti.

Ablasının eve yaptığı son alışverişi az az kullanan ve bu malzemeler bittikten sonra ne yapacağını bilmeyen Meliha, kardeşlerine ablasının gittiğini zorlukla açıklar ve büyük görev üstlenerek kardeşleri doymadan yemediğini, giymeden kendisinin giyinmediğini iş başa düştükten sonra aslan kesildiğini anlattı.

Kardeşlerinin karnı tok sırtı pek olduğunu görünce rahatladığını anlatan Meliha kardeşlerini eksiksiz bir hayat sürdürmek için çalıştığını açıkladı.

Ablasının varlığından güç aldığını açıklayan Meliha, kardeşlerine gözü gibi baktığını ablasının kendilerine ne yaptıysa aynısı devam ettirdiğini gözyaşları ile anlattı.

Kardeşlerinin yüzünü yere eğdirmeden dimdik ayakta duran Meliha acıklı yaşam öyküsünde evin içinde 5 çocuk baktı olmayacak onlara ablasının fedakarlığını anlatarak kimsenin kendisinin sözünden çıkmayacağını kardeşlerine söyleyerek İstanbul’da kopmadan yanyana birbirlerine sahip çıkacaklarına söz verdiler.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu