Kırmızı Oda ile olay yapan Binnur Kaya’nın yeni bir projesi daha var!

Takip Et:
Kırmızı Oda ile olay yapan Binnur Kaya’nın yeni bir projesi daha var!
Kırmızı Oda ile olay yapan Binnur Kaya’nın yeni bir projesi daha var!

‘DasDas’ Ekim ayında bu günlerin kapalı gişe oyunlarından yaptığı özel bir programla sanatseverleri ağırlayacak. Hoşlanılan tiyatro oyunları hijyen ve sosyal mesafe kaidelerine uygun olarak yine tertip edilen DasDas Sahne’de seyircisiyle buluşacak. Kırmızı Oda ile büyük çıkış yapan Binnur Kaya, ayrıca Kızlar ve Oğlanlar adlı tek şahsiyet gösterisi ile Bergüzar Korel izleyicilerle sahnede buluşacak.

Ataşehir’de senelerdir kültür, sanat ve cümbüşün merkezi haline gelen DasDas, güzde sanatseverlerin tiyatro özlemine son verecek.
9 Ekim’de DasDas prodüksiyonu oyunlarından ‘Anadolu Efes katkılarıyla: Westend / Batının Sonu’ sahnelenecek. 14 ve 30 Ekim’de ise DasDas’a Craft Tiyatro’nun bünyesindeki Bergüzar Korel’in tek şahsiyet oyunu ‘Kızlar ve Oğlanlar’ misafir olacak. Binnur Kaya, Güven Kıraç, Levent Ülgen ve Tilbe Saran gibi akılda adlardan oluşan kadrosuyla ‘Vahşet Yaradanı’ hem 15 Ekim’de hem de 29 Ekim’de DasDas’ta seyirciyle buluşacak. 16 Ekim’de ise DasDas’ın bayağılaşan oyunu ‘Joseph K.’ sahnede olacak.

Tiyatroseverlere neşeli anlar yaşatmakla beraber onların sıhhatini ve güvenliğini de ön tasarıda yakalayan DasDas, COVID-19 sebebiyle almış olduğu önlemleri üst seviyede uygulamaya devam edecek.
Sosyal mesafe ve hijyen kaideleri çerçevesinde neşeli bir tecrübenin adresi haline gelen DasDas’ın biletleri www.mobilet.com’da satışta!

.