Medya

Kırmızı Oda dizisine Karadayı ve Hayat Şarkısı’nın unutulmaz ismi geliyor!

Bugüne kadar değişik dizilerde çok değişik rollerde yer alan akılda oyuncu Deniz Hamzaoğlu, Cuma akşamlarının beğenilen dizisi Kırmızı Oda’nın yeni davetli oyuncusu oluyor… Karadayı dizisinde Bülent Tirkayi olarak ünlenen Hamzaoğlu, Hayat Şarkısı dizisinde ise Kaya rolü ile dikkatleri üzerine sürüklemişti.

Yapımını OGM Pictures’ın reelleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun asıl karakterlerin asıl biyografilerini barındıran yapıtlarından adapte edilen ve TV8 ekranında yayınlanan tüm kısımlarıyla reytinglerin doruğunda yer alan ‘Kırmızı Oda’nın kadrosuna davetli oyuncu olarak akılda oyuncu Deniz Hamzaoğlu katılıyor.

Sansasyonel öyküleriyle olduğu kadar davetli oyuncularıyla da alaka bakan ‘Kırmızı Oda’ya yedinci kısımda dahil olan Deniz Hamzaoğlu, Hekim Piraye’nin danışanı Akif karakterine yaşam verecek.

Tespit Ettiği her şeyi yanından ayırmadığı çöp poşetinde taşıyan, takıntılarının tutsağı olmuş Akif karakteri, öyküsüyle ‘Kırmızı Oda’ izleyicilerinin yeni gözdesi olacak.

Binnur Kaya’nın başrolünde yer aldığı, her hafta izleyenlere değişik duygular yaşatan Kırmızı Oda dizisi, Cuma akşamlarının en fazla izlenen yapımı konumunda.

İlk 6 kısmı çok galibiyetli neticeler alan dizinin 7.
İşte 7. kısım fragmanı:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu