Medya

Kırmızı Oda dizisinde Meliha’ya büyük şok! Kimse bunu beklemiyordu!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Yayınlandığı günden beri izleyenleri ekrana kilitleyen Kırmızı Oda dizisi, dün akşam ekrana gelen 6. kısmıyla da yeniden izleyenlere coşkulu anlar yaşattı. Hakikat hayat öykülerinden yola çıkılarak yazılan TV8’in dizisi Kırmızı Oda, yeni sezonun en fazla konuşulan ve noktaya değinen yapımları arasında yer alıyor.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun danışanlarının yaşam öykülerinden oluşturulan kitaptan alıntılanan dizide, Evrim Alasya’nın oynadığı Meliha’nın hayatıyla alakalı ayrıntılar bu hafta da izleyenleri sallamaya devam etti.
Yaşadığı acılara sabredemeyen Meliha’nın kızı kendisine ulaşamadıklarını açıklayınca Hekim Hanım kızını aradı.

Meliha caddelerde, parklarda kendisini kaybetmiş bir biçimde gezerken can veren kızının hayali peşini bırakmadı. İlerleyen saatlerde Meliha’yı boğazdaki bir teknede baktık. Meliha, Hekim Hanım’ı arayıp “Sesimi bir tek sen duydun” diyerek ona veda etti.

Can Veren kızının acısına artık sabredemeyen Meliha, tekneden sıçramak için harekete geçtiği sırada merdivenden inen kız, herkesi şoke etti.
Parkta otururken hayalinde baktığı Melek’in “Sen beni neden aramıyorsun, ben hep dükkandayım, özleseydin kazanç beni tespit ederdin” sözleri noktaya değinirken, son sahnede kızın ortaya çıkışı ise şoke etti.

Meliha’nın “Tespit Edeceğim seni” diyerek caddelerde onu aramaya başladığı sahne sonrasındaki tekneden intihar sahnesinde Melek’in ortaya çıkması, diziyi izleyenleri hayrete düşürdü.

Melek’i bakmadan Meliha tekneden mi sıçrayacak merak mevzusu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu