Kırmızı Oda dizisinde Meliha’nın kızı Melek’in şoke eden ölümü

Takip Et:
Kırmızı Oda dizisinde Meliha’nın kızı Melek’in şoke eden ölümü
Kırmızı Oda dizisinde Meliha’nın kızı Melek’in şoke eden ölümü

Magazinn /Ayrıntı – tv8 ekranlarına yayınlanan Kırmızı Oda dizisi, dün akşam ekrana gelen 4. kısmında yeniden izleyenleri hayli sallayan anlara sahne oldu. İlk kısımdan beri öyküsünü dinlediğimiz Meliha’nın başına gelmedik kalmamıştı ama gerçek acısının evlat acısı olduğu yeni ortaya çıktı.

Aşinayı gibi bu öykü reel bir yaşamdan alınma. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun, hastalarından birinin öyküsü. Adlar değişik ancak öyküler büyük oranda aynı.
Adamın bir de erişkin oğlu vardı. Kocası onu herkesten hatta oğlundan dahi çekemiyor ve durmak öğrenmez bir şiddet uyguluyordu. Meliha’nın bir kızı olduğunu sanan Hekim Hanım, 2. bir kızı daha olduğunu bilince çok donakaldı. Tabii ekran başındakiler de…

Meliha, öyküsünü ilk defa anlatmaya başladı. Kızı, 16 yaşlarındaydı ve ergenlik çağında, dinamik biriydi.
Melek adındaki kızı, evde çıkan bir yangında can vermişti.

Meliha, vakayı Hekim Hanım’a anlatırken gözyaşlarını yakalayamadı ve “Ben ne ettim?” diyerek kızına yaptıklarını andırıp onu çok kırdığını, dinlemediğini açıklayarak göz yaşlarına boğuldu. “Şimdi kavradın mı hekim bana yaşam ne etti? Acının en büyüğünü verdi bana, evlat acısını verdi” diyen Meliha’nın göz yaşları, ekran başındakileri de hüzünlendirdi.

O sahneleri aşağıdaki videodan seyredebilirsiniz…

OGM Pictures imzalı ve idaremeliğini Cem Karcı’nın yaptığı dizide Melek karakterini de ilk kere baktık.
Bu kere Evrim Alasya’nın oynadığı Meliha’nın kızı Melek olarak karşımıza çıktı. Pera Güzel sanatlar Lisesi Oyunculuk kısmı mezunu olan Nilsu Yılmaz, eğitimine Mimar Sinan Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Kısmı ile devam ediyor.

.