Kırmızı Oda dizisi yine zirvede, durdurabilene aşk olsun!

Takip Et:
Kırmızı Oda dizisi yine zirvede, durdurabilene aşk olsun!
Kırmızı Oda dizisi yine zirvede, durdurabilene aşk olsun!

Yapımını OGM Pictures’ın asıllaştırdığı, Gülseren Budayıcıoğlu’nun asıl karakterlerin asıl biyografilerini barındıran yapıtlarından adapte edilen ‘Kırmızı Oda’, TV8’de ekrana gelen altıncı kısmıyla da reytinglerin doruğunu bırakmadı.

Sosyal medyada yüksek etkileşim alarak trendlerin bir numarasında yer alan dizi, Tüm Bireyler, AB ve 20+ABC1 reyting kategorilerinde birinci olarak yeniden dorukta yer aldı ve Cuma’nın en fazla izlenen yapımı olma özelliğini sürdürdü.

Altıncı kısımda Hekim Ayşe, annesinin vefatının travmatik tesirinden kurtulamayan Osman’ın suratını tebessümdürmeyi başardı.
Ceyda’yı kurtarmayı kafasına koyan Ahmet Emre Kınay, soluğu sağlık kurumunda uyuyan daha önceki eşinin yanında aldı. Meliha Evrim Alasya ise kızının hayalinin peşinden naçarca gidip hayati bir sonuc eşiğine geldi.

Senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı, yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği sezonun flaş dizisi ‘Kırmızı Oda’da; Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı rol alıyor.

‘Kırmızı Oda’ yeni kısmıyla 16 Ekim Cuma akşamı TV8 ekranında olacak.