Kültür ve Sanat

Kırmızı Oda 8. bölüm fragmanı yayımlandı

Başrolünde Binnur Kaya‘nın bulunduğu Kırmızı Oda dizisinin 6. kısım fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı.

Binnur Kaya’ya; Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı gibi beğenilen oyuncular eşlik ediyor. Değişik oyuncular da birbirinden afallatıcı karakterleri canlandırmak üzere diziye misafir oluyorlar. Kırmızı Oda’nın son kısmında Evrim Alasya ve Melisa Sözen de Binnur Kaya’ya eşlik etti.

Kırmızı Oda

Asıl hikâyelerden esinlenen dizide, bir psikiyatri muayenehanesindeki hekimlerin ve onlara müracaat eten hastaların yaşamları hikâyeleştiriliyor.
Hastalar o güne kadar kimselere açıklayamadıkları gizemleri dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler tespit ediyor.

Kırmızı Oda 7. kısmında neler oldu?

Meliha, hazin aşk hikayesinin devamında Necdet ile yaşadıklarından dolayı pişmanlığını dile getirirken Hekim Ayşe, oyunlarla Osman’ın acı dolu geçmişine yolculuk yapıyor. Fobilerini yenmeye başlayan Alya, bu kere Hekim Hanım’a kendisi bir öykü anlatmak istiyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu