Kırmızı Oda 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Melek Annesini Kurtaracak Mı?

Takip Et:
Kırmızı Oda 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Melek Annesini Kurtaracak Mı?
Kırmızı Oda 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Melek Annesini Kurtaracak Mı?

Tv 8’in yayınlandığı günden beri büyük bir alkışla izlenen dizisi Kırmızı Oda, 6. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Bir düğünde bir yerinizi incitilerek can veren annesini de kaybettikten sonra yapyalnız kalan Osman’ı terapiye Hekim Ayşe alıyor. Ahmet ise, yeni eşine bölmek istediğini açıklayıp, daha önceki eşinin yanına gidip ondan özür diliyor. Alya, annesinin evde gördüğü şiddeti anlatıyor. Meliha, rüyasında baktığı kızı Melek’i aramak için yollara düşüyor.
O sırada Melek, annesini vapurdan sıçramak üzereyken bakıyor. Melek, annesini kurtaracak mı?

Cuma Dizileri 2020

Melek Annesini Kurtaracak Mı?

Kırmızı Oda dizisinin 7. kısım fragmanı henüz yayınlanmadı. Henüz hekimliğe yeni başlayan Ayşe’ye hekim Deniz’in yerine Osman’ı dinlemesi isteniyor. Ayşe hekim, sabırla Osman’ın konuşmasını bekliyor. Zati babası olmayan Osman’ın annesini de bir düğünde havaya ateş edenler tarafından bir yere çarpılıp gözünün önünde öldüğünü biliyor.
KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Alya, asaplı bir biçimde muayenehaneye geliyor. Kendisini beklettiği için hekim hanıma sitem ediyor. Hekim hanım ona prenses Süreyya’nın öyküsünü anlatmak istiyor. O da, kendisinin prenses olmasını ve acı sürüklemeye razı olacağını açıklıyor. Hekim hanıma annesinin konakta yaşadıklarını anlatmaya başlıyor. Sırf kayın validesine yaranmak için kendisinin saçlarını annesinin nasıl kestiğini anlatıyor.

Düğünde annesinin ve yengelerinin çıkıp oynamalarından sonra babaannesinin onları kocalarına şikayet ettiğini, babasının da annesini herkesin içinde tokat atıp yere düşürmesini anlatıyor.
Ahmet ise, hekim Piraye ile olan buluşmasına geliyor. Şimdiki karısına boşanmak istediğini açıklayıp gevşediğini anlatıyor. Onun böyle bir çöküş yaşaması, annesinin hasta olup can vermesinden sonra babasının, annesinin can vermesinden onu mesul yakalamış olması olduğunu hekim kavrıyor.

Ahmet, seansı erken tamamlayıp karısının yanına gidip ondan kezlerce özür diliyor. Gizeme Meliha’nın buluşma saatine geliyor. Nur, sabahtan beri annesine ulaşamadığını açıklayınca hekim hanım telaşlanmaya başlıyor.
En sonunda bir vapura binip kendisini boğaza atmaya karar verdikten sonra hekim hanımı arayıp ona hakkını helal etmesini istiyor. O sırada Melek, annesini intihar etmek üzereyken bakıyor.

Kırmızı Oda 6. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Meliha’nın Kızı Melek Yaşıyor Mu?.