Kültür ve Sanat

Kırmızı Oda 7. bölüm fragmanı yayımlandı

Başrolünde Binnur Kaya‘nın bulunduğu Kırmızı Oda dizisinin 6. kısım fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Binnur Kaya’ya; Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan gibi hoşlanılan oyuncular eşlik ediyor. Değişik oyuncular da birbirinden donakaltıcı karakterleri canlandırmak üzere diziye misafir oluyorlar.
Kırmızı Oda’da her yaşam öyküsünün altında uyuyan acılar, neşeler, mutluluklar ve kederler ise izleyicinin ruhunun kapalı kapılarını aralıyor. Hastalar o güne kadar kimselere açıklayamadıkları gizemleri dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler tespit ediyor.

Kırmızı Oda’nın 6. kısmında neler yaşandı?

Dizinin altıncı kısmında; annesi bir düğün kafilesinde ateşlenen mermi ile bir yere çarpılıp can vermiş ve yetiştirme yurduna yerleştirilmiş Osman’ın yaşamı, Dr.
Hekim Hanım, Alya’yı konuşturabilmek için geçmişini çağrıştıracak yeni hikâyeler anlatır. Hekim Piraye, Ahmet’in yaşadığı zanlılık duygusunun kaynağını tespit etmeye çalışır ve hayata inancını giderek kaybeden Meliha ise Hekim Hanım’la hayati bir konuşma yapar.

Cuma günü ekranlara gelecek yeni kısmın fragmanına hemen aşağıdan erişebilirsiniz.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu